شرکت رنگسازی باژاک ( سهامی خاص ) از سال 1371 فعالیت تولیدی خود را در زمینه رنگ‌ها و پوشش‌های حفاظتی و دریایی در شهر صنعتی کاوه ( ساوه ) شروع نمود. شرکت باژاک با بهره جستن از تجربه افراد متخصص که بیش از سی و پنج سال در عرصه تولید رنگ فعال بوده اند توانست در زمان کوتاهی مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد.

باژاک - رنگ صنعتی و دریایی باژاک

رنگ باژاک و همپل

باژاک پس از 7 سال همکاری با شرکت همپل دانمارک و اخذ دانش فنی کلیه رنگ‌های صنعتی و دریائی جهت ادامه خدمات خود در زمینه رنگ‌های دریایی با شرکت KCC کره جنوبی که یکی از بزرگترین کارخانجات رنگ‌سازی جهان را در اختیار دارد، قراردادی را به امضا رسانده است که طی آن محصولات با مارک KCC-BAJAK را در صورتیکه مشتریان متقاضی آن باشند تولید و در اختیار قرار می‌دهد.

 

رنگ دریایی - باژاک

محصولات و خدمات باژاک

بخش خدمات فنی با دارا بودن افراد با تجربه و آموزش دیده در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان و ارتقاء خدمات فنی و تخصصی گام برمی‌دارد. بدین منظور بخش خدمات فنی بر اساس دانش روز و استانداردها، نسبت به ارائه موارد زیر به مشتریان اقدام می‌نماید:

  • محصولات و مشخصات فنی آن‌ها
  • استانداردهای فنی بین المللی
  • روش‌ها و رویه‌های کاری
  • استانداردها و روش‌های بازرسی
  • تجهیزات اعمال انواع پوشش‌های محافظتی
  • حفظ منافع و کمک به کاهش هزینه‌های مشتری

رنگ صنعتی - باژاک

فروش رنگ باژاک

در جهت رسیدن به اهداف بالا، شرکت باژاک در نظر دارد کلیه ماشین آلات خط تولید با ماشین آلات جدیدتری که راندمان بالاتری را ایجاد می‌کنند، جایگزین کرده و از سیستم اتوماسیون جهت بهره وری و سرعت بیشتر، استفاده نماید.

لازم به ذکر است که داشتن کیفیت عالی و خدمات حرفه‌ای جهت ارائه محصول برای مشتریان، با در نظر گرفتن آلوده ننمودن محیط زیست، دغدغه هر روز شرکت باژاک در برنامه ریزی‌های آینده خود می‌داند.

رنگ - دریایی باژاک