شركت صنعتي و شيميايي رنگين زره از سال 1363 با هدف توليد پوشش هاي حفاظتي آغاز به فعاليت نمود و امروزه در توليد و تامين رنگ هاي صنعتي، دريايي و پودري مورد نياز صنايع بزرگ كشور، نقش به سزايي ايفا مي كند.

اين شركت در راستاي افزايش خدمات خود در زمينه تامين پوشش هاي با تكنولوژي خاص، از سال 2008 ميلادي موفق به كسب نمايندگي انحصاري فروش و خدمات فني پس از فروش محصولات شركت Hempel دانمارك در ايران شد.

برای خرید و استعلام قیمت انواع رنگ‌های صنعتی و دریایی کلیک کنید.

رنگین زره - رنگ دریایی و صنعتی

 

در سال‌های اخیر شرکت رنگین زره با عقد قرار داد همکاری توانست نمایندگی انحصاری تولید و فروش رنگ‌های صنعتی و دریایی ترانس اوشن هلند در ایران را کسب نماید.

شرکت دریا تامین هم به عنوان نماینده انحصاری شرکت رنگین زره در فروش رنگ‌های دریایی در حال همکاری با این شرکت می باشد که با تیم فنی و فروش بسیار قوی همواره دریا تامین به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان رنگ های صنعتی و دریایی در ایران نام برده می‌شود.

رنگین زره - رنگ سکو دریایی

رنگين زره با توجه به تجربه سال ها پژوهش و فعاليت در توليد پوشش‌هاي حفاظتي و با اتكا به دانش و مهارت نيروهاي متخصص و كارآمد، بهره گيري از تجهيزات مدرن آزمايشگاهي، امكانات پيشرفته توليد و كنترل كيفيت صحيح محصولات خود، توان برآوردن نياز مشتريان را با ارايه محصولاتي با كيفيت و مورد تاييد استانداردهاي روز دنيا دارا مي‌باشد.

رنگ صنعتی و دریایی - رنگین زره