Transosil Finish – 514

محصولی مقاوم به حرارت بر پایه رزین آکریلیک سیلیکون که توان مقاومت حرارتی تا دمای 250 درجه سانتی گراد را دارا می باشد. این رنگ در عین حال از زیبایی و جلای مناسبی برخوردار بوده و به دلیل تک جزئی بودن  و قلمخوری مناسب، کاربرد آسانی دارد.

Transosil Aluminum – 516

محصولی مقاوم به حرارت بر پایه رزین سیلیکونی و پیگمنت آلومینیوم که توان مقاومت حرارتی تا دمای 450 درجه سانتی گراد به صورت مداوم و 600 درجه سانتی گراد به صورت شوک حرارتی را دارا می باشد. جهت دستیابی به بیشترین مقاومت حرارتی می باید رنگ مستقیما بر روی فولاد اعمال شود.

Transozinc Silicate Shopprimer – 9153

شاپ پرایمر بر پایه رزین اتیل سیلیکات و پیگمنت روی می باشد. این محصول در عین ایجاد مقاومت به خوردگی، از مقاومت به حرارتی مناسبی نیز برخوردار است و کمترین میزان نمک های روی را ایجاد می کند.

Transozinc Silicate – 152

محصول فوق آستری ضد زنگ مقاوم به حرارت بر پایه رزین اتیل سیلیکات و درصد بالای پودر روی است. این پوشش برای کلیه محیط های دریایی و صنعتی که به طور هم زمان با خوردگی و درجه حرارت بالا درگیر است، مناسب می باشد. این پوشش از مقاومت حرارتی تا 400 درجه سانتی گراد برخوردار است. استفاده از این محصول به صورت تک لایه توصیه می شود اما در شرایط خاص امکان پوشش دهی مجدد با رنگ های رویه اپوکسی و پلی یورتانی را دارا می باشد.