Trancozinc Epoxy Primer – 150

پرایمری دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی که با پودر فلز روی فرموله شده و جهت حفاظت از سازه‌های فولادی در برابر عوامل خورنده دریایی و صنعتی مناسب می‌باشد. این محصول برای سطوح آماده سازی شده به وسیله پاشش فشار بالای آب مناسب بوده و در ضمن برای سطوح آماده سازی شده با استاندارد Sa2 و St3 قابل اعمال می‌باشد.

Transozinc Epoxy Primer – 155

پرایمری دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمیدی که حاوی مقادیر بالای پودر روی می باشد و جهت حفاظت از سازه های فولادی در برابر عوامل خورنده دریایی و صنعتی فرموله شده است. این محصول یک پرایمر با زمان خشک شدن کم است.

Transpoxy Master MiO Primer InterMediate – 165

پرایمر/رنگ میانه دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمیدی که حاوی اکسید آهن میکاسه(MIO) می باشد. این محصول با ایجاد یک سد پوششی در برابر عوامل خورنده، از سازه فولادی محافظت می کند. پوشش ایجاد شده توسط این رنگ از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش نیز برخوردار می باشد. این محصول قابلیت اعمال به عنوان پرایمر و یا لایه میانه در کلیه سیستم های پوششی ترانس اوشن را دارا می باشد.

Transpoxy MIO Coating – 166

رنگ میانه دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی با  کیورینگ سریع که حاوی اکسید آهن میکاسه(MIO) می باشد. این پوشش به عنوان لایه میانی کاربرد داشته و مقاومت خوبی در برابر ضربه و عوامل سایشی ایجاد می کند. این محصول به وسیله کلیه کد رنگ های Transpoxy و Transurethane قابل پوشش دهی مجدد می باشد.

Transpoxy Uniprimer – 171

این محصول بر پایه رزین اپوکسی دو جزئی بوده و محافظ مناسبی در برابر عوامل خورنده موجود در محیط های دریایی و صنعتی ایجاد می کند. این پوشش به عنوان لایه پرایمر بر روی سطوح فولادی و یا دیگر فلزات کاربرد دارد و قابلیت پوشش دهی مجدد با دیگر محصولات ترانس اوشن را دارا می باشد.

Transpoxy Primer – Tiecoat – 116

پرایمری دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمیدی که حاوی پیگمنت های غیر سمی می باشد و جهت حفاظت از سازه های فولادی در برابر عوامل خورنده دریایی و صنعتی فرموله شده است. این محصول قابل کاربرد به عنوان لایه میانی بر روی پوشش های زینک سیلیکات معدنی می باشد. همچنین می توان این محصول را به وسیله طیف وسیعی از محصولات ترانس اوشن پوشش دهی مجدد نمود.

Transvinypox HS 206

این محصول بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده می باشد که جهت استفاده به عنوان لایه میانی یا سیلر بین پوشش ضدزنگ و ضدخزه در شناورها طراحی شده است. این رنگ که دارای جامد حجمی بالایی است با افزایش چسبندگی لایه زیرین و پوشش نهایی، موجب ایجاد یک سیستم پوششی یکنواخت و مستحکم می شود. این سیلر همچنین برای پوشش دهی مجدد توسط دیگر پوشش های نهایی ترانس اوشن نیز مناسب است.

Transpoxy Tar AA – 212

این محصول بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده به وسیله کول تار می باشد و برای کاربرد در مخازن غیر بهداشتی، لوله های مدفون، زنجیر و لنگر کشتی کاربرد دارد. پوشش بر پایه این رنگ از مقاومت شیمیایی، خوردگی و سایشی خوبی برخوردار است. هم چنین این رنگ با سازه های فولادی و بتونی سازگار است.

Transpoxy Glascote – 440

این محصول یک پوشش اپوکسی با درصد جامد بالا می باشد که به وسیله فلیک شیشه پر شده و از مقاومت شیمیایی و سایشی بالایی برخوردار می باشد. این محصول جهت تعمیر و پوشش دهی مجدد مناطق تحت پاشش بالای آب دریا که از میزان خوردگی بالایی برخوردار می باشند، فرمول شده است.

Transpoxy Materbond Aluminium – 466

محصول فوق آستری ضد زنگ حاوی فلیک آلومینیوم است. این رنگ بر پایه رزین اپوکسی با جامد حجمی بالا بوده و مقاومت به خوردگی و ضربه بالایی را از خود نشان می دهد. این محصول برای سطح زیرین فولادی با سطح آماده سازی St3 و پوشش دهی مجدد پوشش های قدیمی مناسب است.

Transpoxy Solvent Free – 474

پوششی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمینی فاقد حلال که جهت پوشش دهی مخازن آب شرب فولادی و بتونی مناسب می باشد.

Transpoxy Intermediate – 219

این رنگ یک محصول دو جزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید می باشد. این رنگ مقاومت خوبی نسبت به شرایط محیطی دارد. این رنگ برای لایه میانی بین آسترهای حاوی پودر روی الی و معدنی و رنگ رویه طراحی شده است. این رنگ قابل پوشش مجدد با کلیه محصولات ترانس اوشن می باشد.