Transunilac Finish – 331

این رنگ رویه بر پایه رزین اصلاح شده آلکیدی بوده و قابل استفاده در قسمت بالای خط و عرشه شناورها می باشد. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در مقابل عوامل محیطی و گدز زمان کیفیت خود را از دست نمی دهد. این پوشش در فام های مختلف قابل عرضه بوده و ویژگی برتر آن قلمخوری و استفاده آسان به دلیل تک جزئی بودن آن می باشد.

Transogard Redoxide – 112

این محصول آستری سریع خشک شونده بر پایه رزین آلکیدی می باشد که با پیگمنت های مناسب ضدخوردگی غیر سمی فرموله شده است. این آستری جهت استفاده بر روی سازه های فولادی در محیط های دریایی و صنعتی مناسب می باشد. این رنگ از قلمخوری و همترازی خوبی بر روی سطح برخوردار است و به دلیل چسبندگی بالا برای رنگ آمیزی ابزار آلاتی که از آماده سازی سطح مناسبی برخوردار است، مناسب می باشد.

 Transogard Zinc Phosphate -124

این آستری سریع خشک، بر پایه رزین آلکیدی بوده و حاوی پیگمنت فسفات روی و دیگر پیگمنت های غیر سمی می باشد. این آستری برای حفاظت سازه های فولادی در برابر عوامل خورنده موجود در محیط های دریایی و یا صنعتی بکار می رود و قابل پوشش با کلیه رنگ های آلکیدی بوده و دارای چسبندگی مطلوب حتی بر روی سطوح تمیز شده با ابزارهای دستی نیز می باشد.