IriPho

این محصول یک پرایمر تک جزئی بر پایه رزین آلکیدی اصلاح شده می باشد که حاوی زینک فسفات بوده و جهت جلوگیری از خوردگی سازه های فولادی مناسب می باشد. این پوشش در مناطق دریایی و شرایط صنعتی قابل استفاده می باشد. همچنین محصول فوق از خاصیت همترازی بالایی برخوردار بوده وبه سهولت توسط روش های متداول مانند قلمو و غلطک قابل اعمال است. IriPho از چسبندگی مناسبی با سطوح آماده سازی شده برخودار است و قابل استفاده در سیستم های پوششی IRIS می باشد.


IriLux100

این محصول یک پوشش تک جزئی بر پایه رزین آلکید اصلاح شده است که برای استفاده به عنوان پوشش رویه طراحی شده است. این پوشش از قلم خوری، همترازی و ثبات رنگ بالایی برخوردار بوده و سادگی در کاربرد آن از دیگر ویژگی های این محصول است. این پوشش قابلیت استفاده در سطوح وسیع را دارا بوده و همچنین به دلیل ویژگی های خاص آن، قابل حمل و نگه داری در شناور جهت لکه گیری در سطوح محدود می باشد. همچنین قابلیت استفاده به عنوان رنگ رویه در فام های متنوع در کاربرد های حفاظتی و صنعتی را دارا می باشد.


IriLux150

این محصول یک رویه‌ی آلکیدی تقویت شده برای استفاده در محیط‌های دریایی و صنعتی مانند بالای خط آبخور کشتی‌ها، عرشه و ساختمان‌های کشتی می‌باشد. همچنین دارای ماندگاری مناسب بوده و براقیت خوبی به دست می‌دهد.  IriLux150در فام‌های مختلف موجود بوده و اعمال آن به آسانی می‌باشد.


IriLux180

این محصول یک رویه‌ی آلکیدی تقویت شده با کیفیت بالا و به صورت تک جزئی می‌باشد.IriLux180 برای محیط‌های صنعتی و دریایی مانند قسمت‌های بالای خط آبخور، عرشه و ساختمان‌های کشتی می‌تواند استفاده شود. ‌هم‌چنین این محصول دارای خواص ماندگاری مناسب، براقیت خوب و با قابلیت اعمال آسان است. این رنگ در فام‌های مختلف موجود بوده و با سایر رنگ‌های آیریس سازگار است.


IriPrime660

محصولی دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی‌آمیدی که به عنوان لایه پرایمر در مصارف صنعتی و دریایی کاربرد دارد. این محصول حفاظت بسیار خوبی در برابر عوامل خورنده ایجاد می‌کند و علاوه بر آن قابلیت استفاده به عنوان لایه میانی بر روی پرایمرهای زینک سیلیکات معدنی را نیز دارا می‌باشد. این پرایمر فاقد پیگمنت‌های سمی بوده و قابلیت استفاده در طیف گسترده‌ای از سیستم‌های پوششی IRIS را دارد.


IriPrime770

پرایمری دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی که جهت حفاظت از سازه‌های فولادی و به‌طور ویژه برای محیط های دریایی و صنعتی طراحی و فرموله شده است. این محصول قابلیت اجرا برای سازه‌های آلومینیومی و گالوانیزه را نیز دارا می‌باشد و می‌توان از آن برای رنگ‌آمیزی مجدد پوشش‌های قدیمی نیز استفاده کرد. IriPrime770 قابلیت پوشش‌دهی توسط پوشش‌های پلی یورتانی و آکریلیکی را داشته و با دیگر سیستم‌های پوششی آیریس سازگاری دارد.


IriMid

IriMid محصولی دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی‌آمید است که برای استفاده در شرایط غوطه وری و اتمسفری مناسب است. این محصول که یک پوشش میانی است، به طور ویژه برای بهبود چسبندگی پوشش‌های پرایمر آلی و یا معدنی حاوی پودر روی و لایه نهایی طراحی شده است. این محصول قابلیت استفاده در دیگر سیستم‌های رنگ آیریس را دارا بوده و به وسیله رنگ‌های رویه پلی یورتانی نیز قابل پوشش‌دهی است.


IriPox

این محصول یک رویه دوجزئی بر پایه رزین اپوکسی است که برای مصارف داخلی و خارجی کاربرد داشته و مقاومت خوبی در برابر حلال‌ها، مواد شیمیایی و روان‌کننده‌ها از خود نشان می‌دهد. IriPox مقاومت خوبی از خود در شرایط آب و هوایی گوناگون نشان داده و خواص آن ثابت باقی می‌ماند. این محصول با سیستم‌های پوششی IRIS سازگار می‌باشد.


IriThane130

این محصول یک پوشش رویه دو جزئی بر پایه رزین پلی یورتان آکریلیک است که قابلیت استفاده در محیط‌های داخلی و خارجی را داشته و مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی، حلال‌ها و مواد روان‌کننده از خود نشان می‌دهد. این محصول که به طور ویژه برای محیط های دریایی و صنعتی فرموله شده است در طول زمان خواص خود را حفظ می‌کند. این محصول با سیستم‌های پوششی IRIS سازگار می‌باشد.


IriThane190

این محصول یک پوشش رویه دو جزئی است که حاوی رزین آلیفاتیک پلی یورتان برپایه آکریلیک است، قابلیت استفاده در محیط های داخلی و خارجی را داشته و مقاومت خوبی در برابر عوامل محیطی از خود نشان می‌دهد. این محصول که به طور ویژه برای محیط‌های دریایی و صنعتی فرموله شده در طول زمان خواص خود را حفظ می کند. IriThane190 با سیستم‌های پوششی IRIS سازگار بوده و در فام‌های مختلف قابل تولید است.