IriPrime660

محصولی دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمیدی که به عنوان لایه پرایمر در مصارف صنعتی و دریایی کاربرد دارد. این محصول حفاظت بسیار خوبی در برابر عوامل خورنده ایجاد می‌کند و علاوه بر آن قابلیت استفاده به عنوان لایه میانی بر روی پرایمرهای زینک سیلیکات معدنی را نیز دارا می‌باشد. این پرایمر فاقد پیگمنت‌های سمی بوده و قابلیت استفاده در طیف گسترده‌ای از سیستم‌های پوششی IRIS را دارد.


IriMid

IriMid محصولی دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمیدی است که برای استفاده در شرایط غوطه وری و اتمسفری مناسب است. این محصول که یک پوشش میانی است، به طور ویژه برای بهبود چسبندگی پوشش‌های پرایمر آلی و یا معدنی حاوی پودر روی و لایه نهایی طراحی شده است. این محصول قابلیت استفاده در دیگر سیستم‌های رنگ آیریس را دارا بوده و به وسیله رنگ‌های رویه پلی یورتانی نیز قابل پوشش‌دهی است.


IriTie

این محصول یک پوشش میانی بر پایه رزین اپوکسی دو جزئی اصلاح شده است که بطور ویژه برای سیستم‌های ضد خزه آیریس طراحی و ساخته شده است. این پوشش طوری فرموله شده است که به چسبندگی بیشتر بین لایه ضدخزه و لایه پرایمر کمک می‌کند. همچنین به عنوان لایه میانی برای سیستم‌های رنگ بالای خط آبخور شناور مناسب بوده و با پوشش‌هایی مانند پوشش‌های پلی یورتانی نیز قابل رنگ‌آمیزی مجدد است.