IriPho

این محصول یک پرایمر تک جزئی بر پایه رزین آلکیدی اصلاح شده می باشد که حاوی زینک فسفات بوده و جهت جلوگیری از خوردگی سازه های فولادی مناسب می باشد. این پوشش در مناطق دریایی و شرایط صنعتی قابل استفاده می باشد. همچنین محصول فوق از خاصیت همترازی بالایی برخوردار بوده وبه سهولت توسط روش های متداول مانند قلمو و غلطک قابل اعمال است. IriPho از چسبندگی مناسبی با سطوح آماده سازی شده برخودار است و قابل استفاده در سیستم های پوششی IRIS می باشد.


IriLux

این محصول یک پوشش تک جزئی بر پایه رزین آلکید اصلاح شده است که برای استفاده به عنوان پوشش رویه طراحی شده است. این پوشش از قلم خوری، همترازی و ثبات رنگ بالایی برخوردار بوده و سادگی در کاربرد آن از دیگر ویژگی های این محصول است. این پوشش قابلیت استفاده در سطوح وسیع را دارا بوده و همچنین به دلیل ویژگی های خاص آن، قابل حمل و نگه داری در شناور جهت لکه گیری در سطوح محدود می باشد. همچنین قابلیت استفاده به عنوان رنگ رویه در فام های متنوع در کاربرد های حفاظتی و صنعتی را دارا می باشد.


IriLiv111

رنگ براق بر پایه رزین آلکید بلند روغن می‌باشد و چسبندگی خوبی به استیل، آجر، سطوح گچی و چوبی دارد.این پوشرنگ آلکیدی قابل شستشو بوده و برای استفاده در سطوح داخلی و خارجی طراحی شده است.این رنگ یک لایه با دوام و چقرمه تشکیل می‌دهد که برای پوشش‌دهی در آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و ورودی‌ها مناسب است.


IriLiv222

یک رنگ آلکیدی با کیفیت برپایه رزین آلکید بلند روغن بوده و بر روی سطوح استیل، آجری، چوبی و گچی چسبندگی خوبی دارد.این محصول برای رنگ‌آمیزی سطوح داخلی و خارجی در خانه و اهداف تزئینی پیشنهاد می‌گردد.این رنگ یک فیلم سخت و با دوام و مناسب برای آشپزخانه، حمام و… تشکیل می‌دهد.


IriLiv333

این محصول یک رنگ آلکیدی بلندروغن و تک جزئی بوده که با رنگدانه‌های غیرسمی پر شده است و چسبندگی مناسبی به سطوح آجری، استیل، چوبی و گچی دارند. این رنگ دارای خاصیت یکنواختی ،چسبندگی و اعمال آسان است و برای رنگ‌آمیزی سطوح داخلی و خارجی ساختمان‌ها استفاده می‌شود.


IriCo

یک آستری ضدخوردگی قوی و تک جزئی بر پایه رزین‌های آلکیدی اصلاح شده و پیگمنت‌های ضدخوردگی می‌باشد که محافظت عالی از سطوح فلزی در محیط‌های صنعتی و خورنده فراهم می‌کند. این محصول می‌تواند هم به صورت تک لایه و هم به صورت یک سیستم پوششی در سوله‌ها و کارگاه‌های صنعتی استفاده شود. همچنین اعمال آن آسان بوده و در فام‌های مختلف موجود است.