IriTherm250

محصولی تک جزئی بر پایه رزین مقاوم به حرارت آکریلیک سیلیکون اصلاح شده که توانایی مقاومت حرارتی تا 250 درجه سانتی گراد را دارا می‌باشد. این محصول تک جزئی می‌باشد و اعمال آن بسیار آسان بوده و به روش‌های مختلف اعم از غلتک، قلم‌مو، پاشش با و بدون هوا قابل اعمال است. این پوشش در مواردی که نیاز به مقاومت خوردگی بالا نیز وجود دارد، قابل اعمال بر روی پوشش IriSil می‌باشد. IriTherm250 در چندین فام متنوع قابل عرضه است.


IriTherm600

محصولی تک جزئی بر پایه رزین مقاوم به حرارت سیلیکونی که حاوی پودر آلومینیوم فلزی می‌باشد. IriTherm600 قابلیت مقاومت حرارتی تا 450 درجه سانتی‌گراد به صورت مداوم و 600 درجه سانتی‌گراد به صورت مقطعی را دارا می‌باشد. توصیه می‌شود جهت کارایی حداکثری، محصول به صورت مستقیم بر روی سطح فولاد اعمال شود. این پوشش در مواردی که نیاز به مقاومت خوردگی بالا نیز وجود دارد، قابل اعمال بر روی پوشش IriSil می‌باشد.


IriSil

محصول فوق یک پوشش بر پایه رزین اتیل سیلیکات و حاوی مقادیر قابل توجهی پودر روی فلزی است که جهت حفاظت از سازه‌های فولادی در برابر عوامل خورنده مناسب است. این محصول جهت مناطقی که در معرض مقادیر بالای مواد خورنده دریایی و صنعتی هستند طراحی شده است. این پوشش به تنهایی نیز در برابر عوامل محیطی و به خصوص تابش ماوراءبنفش مقاوم است. IriSil از مقاومت سایشی بالایی برخوردار است و در شرایط مناسب می‌تواند تا دمای 400 درجه‌سانتی گراد را نیز تحمل کند.