Transogard Redoxide – 112

این محصول آستری سریع خشک شونده بر پایه رزین آلکیدی می‌باشد که با پیگمنت‌های مناسب ضدخوردگی غیرسمی فرموله شده است. این آستری جهت استفاده بر روی سازه‌های فولادی در محیط های دریایی و صنعتی مناسب می‌باشد. این رنگ از قلم‌خوری و همترازی خوبی بر روی سطح برخوردار است و به دلیل چسبندگی بالا برای رنگ‌آمیزی ابزار آلاتی که از آماده‌سازی سطح مناسبی برخوردار است، مناسب می‌باشد.


Transpoxy Primer – Tiecoat – 116


Transogard Zinc Phosphate -124

این آستری سریع خشک، بر پایه رزین آلکیدی بوده و حاوی پیگمنت فسفات روی و دیگر پیگمنت‌های غیرسمی می‌باشد. این آستری برای حفاظت سازه‌های فولادی در برابر عوامل خورنده موجود در محیط های دریایی و یا صنعتی بکار می‌رود و قابل پوشش با کلیه رنگ‌های آلکیدی بوده و دارای چسبندگی مطلوب حتی بر روی سطوح تمیز شده با ابزارهای دستی نیز می‌باشد.


Trancozinc Epoxy Primer – 150


Transozinc Silicate – 152

محصول فوق آستری ضدزنگ مقاوم به حرارت بر پایه رزین اتیل سیلیکات و درصد بالای پودر روی است. این پوشش برای کلیه محیط های دریایی و صنعتی که به طور هم زمان با خوردگی و درجه حرارت بالا درگیر است، مناسب می‌باشد. این پوشش از مقاومت حرارتی تا 400 درجه سانتی‌گراد برخوردار است. استفاده از این محصول به صورت تک لایه توصیه می‌شود اما در شرایط خاص امکان پوشش دهی مجدد با رنگ‌های رویه اپوکسی و پلی یورتانی را دارا می‌باشد.


Transozinc Epoxy Primer – 155


Transpoxy Master MIO Primer InterMediate – 165


Transpoxy Uniprimer – 171

این محصول بر پایه رزین اپوکسی دو جزئی بوده و محافظ مناسبی در برابر عوامل خورنده موجود در محیط های دریایی و صنعتی ایجاد می‌کند. این پوشش به عنوان لایه پرایمر بر روی سطوح فولادی و یا دیگر فلزات کاربرد دارد و قابلیت پوشش‌دهی مجدد با دیگر محصولات ترانس اوشن را دارا می‌باشد.


 Transpoxy Materbond Aluminium – 466

محصول فوق آستری ضدزنگ حاوی فلیک آلومینیوم است. این رنگ بر پایه رزین اپوکسی با جامد حجمی بالا بوده و مقاومت به خوردگی و ضربه بالایی را از خود نشان می‌دهد. این محصول برای سطح زیرین فولادی با سطح آماده سازی St3 و پوشش‌دهی مجدد پوشش‌های قدیمی مناسب است.


Transozinc Silicate Shopprimer – 9153

شاپ پرایمر بر پایه رزین اتیل سیلیکات و پیگمنت روی می‌باشد. این محصول در عین ایجاد مقاومت به خوردگی، از مقاومت به حرارتی مناسبی نیز برخوردار است و کمترین میزان نمک‌های روی را ایجاد می‌کند.