برندها

brands

  • طیف محصولات ما

رنگ های ضدخزه، دسته ای از پوشش های تخصصی هستند که جهت حفاظت از کشتی ها و شناور ها در برابر اورگانیسم ها و جانوران دریایی ساخته شده اند. این موجودات که از ابعاد تک سلولی و میکروسکوپی تا جانوران نسبتا بزرگ متغییر هستند می توانند علاوه بر آسیب به بدنه شناور، با سنگین کردن شناور و همچنین تغییر شکل بدنه شناور از نظر دینامیکی، باعث افزایش مصرف سوخت شناور شوند. برای این منظور پوشش های ضدخزه دریایی با مکانیسم های مختلف از جمله آزادسازی خزه کش ها و یا ایجاد یک سطح غیر قابل پسبیدن برای ارگانیسم ها، از چسبیذن ورشد این موجودات بر روی شناور جلوگیری می کند. نوع شناور، سرعت حرکت، محل سرویس و البته قیمت از عوامل تمییز دهنده انواع ضد خزه ها هستند. جهت اطلاع بیشتر در مورد انواع ضدخزه ها و کاربرد آن ها با دریا تامین تماس حاصل نمایید.

 

رنگ های صنعتی و دریایی طیف وسیعی از انواع پوشش ها را در بر می گیرد که هم در صنایع دریایی و هم در دیگر صنایع کاربرد فراوان دارد. از جمله آن ها می توان بخ پوشش های اپوکسی اشاره کرد که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد از جمله مقاومت بالا به نفوذ عوامل خورنده، چسبندگی بالا و مقاومت سایشی خوب از جمله پر مصرف ترین محصولات در این دسته می باشند. همچنین پوشش های پلی یورتانی به عنوان یکی از بهترین پوشش های رویه در صنایع مختلف کاربرد دارند و علت آن نیز مقاومت بالا به عوامل محیطی از جمله اشعه UV خورشید است.

پوشش های بر پایه رزین معدنی از جمله سیلیکونی ها و اتیل سیلیکات ها از دیگر محصولات این دسته قرار دارند که به دلیل نوع خاص رزین و پیگمنت های به کار رفته در آن از مقاومت حرارتی بالایی برخوردارند.

به طور کلی پوشش های این دسته کاربردها و ویژگی های مختلف و گاه متضاد با یکدیگر دارند که می باید برای بهره گیری بهتر از آن نسبت به ویژگی های هر رنگ اشراف فنی کافی داشت. جهت اطلاع بیشتر از پوشش های تخصصی صنعتی لینک های زیر را دنبال نمایید:

   رنگ های بر پایه رزین اپوکسی

   رنگ های بر پایه رزین پلی یورتان

   رنگ های مقاوم به حرارت بر پایه رزین معدنی

   رنگ های آلکیدی

  • تامین کنندگان

 رنگ های حفاظتی دریایی آیریس